10. Khan Terfi Sınavı Yapıldı - Sakarya

 

Sakarya Hendek te Muaythai 10.Khan Terfi Sınavı Yapıldı.


19 Mart 2016 10.Khan Terfi Sınavı Sakarya Hendekte - Hendek Muay Thai Spor Salonunda yapıldı.


10. Khan terfi sınavına Sakarya- Kocaeli- Düzce -İstanbul-Bolu-İzmir İllerinden katılım olmuştur.


32 Sporcunun katıldığı 10.Khan terfi sınavına saat:10:00'da başlanmış 10.Khan terfi sınavı saat:17:30'a kadar devam etmiştir.


Sınav Komisyon Başkanı ve Sakarya Muaythai İl Temsilcisi Ali Koç10.Khan Terfi sınavına giren sporcu arkadaşlarıma Antrenörlük için ilk adımı atıklarını ve bu saatten sonra iyi bir Muaythai ci olmaları için ellerinden gelen gayretleri gösterip Muathai de iyi bir antrenör olmalarını temenni ettiğini dile getirdi, tüm sporcuların yollarının açık olmasını dileyerek sözlerini noktaladı.


10.Khan Sınavı Komisyon üyesi Erkan Yılmaz Gelen sporcuları en iyi şekilde ağırlamak bizim görevimiz Muay Thai Sporunu sevdirmek sizlerin ve bizlerin elinde sporumuzu sevelim sevdirelim diyerek sözlerini noktaladı.

 
10.Khan Sınavı Komisyon Üyesi İbrahim Keleş Tüm sporcu kardeşlerimize başarılar dilerim dedi.


Doğu Marmara Bölge Koordinatörüve 10.Khan Sınav Üyesi Murat Tokat 10.Khan sınavında tüm aday Sporcularla teker teker ilgilenerek Muaythai antrenman metodu ve tekniklerin detayları konusunda Sakarya Hendek İlçemizde yapılan 10.Khan Terfi sınavının verimli olduğuna inanıyorum diyerek Antrenörlük yolunda tüm sporcu kardeşlerime başarılar dilerim diyerek sözlerini noktaladı.

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL