MUAYTHAİ 10. KHAN SINAVLARI VE İFTARLI TOPLANTILAR DEVAM EDİYOR

MUAYTHAİ 10. KHAN SINAVLARI VE İFTARLI TOPLANTILAR DEVAM EDİYOR

27 Mayıs 2017 Cumartesi günü;Türkiye Muaythai Federasyonu içAnadolu bölgesi 10. Khan sınavı sonrası, Konya Muaythai İl Temsilciliğimizin düzenlediği, İftar programına katıldık, başta organizasyonu yapan İl temsilcimiz;Mehmet Ali Acar'a başarılı organizasyonundan ve bizi ağırlayan Restoran sahibi;Ramazan Kaya'ya. Ayrıca sınava ve iftara katılan Federasyonumuz İçAnadolu Bölge Yürütme Kurulu başkanı Abdullah Soytürk, Bölge koordinatörüSoner Yılmaz'a Bölge ve Konya Antrenörlerine teşekkür ediyoruz.

28 Mayıs 2017 de ise Ege Bölgesi 10. Khan sınavı İle devam edildi;İzmir'de yapılan sınav ve faaliyet için Öncelikle faaliyeti gerçekleştiren Federasyonumuz Asbaşkanı Şakir Bayramoğlu, Ege Bölge Yürütme kurlu başkanı Ediz Bariş'a, Çok güzel şekilde iftar programını hazırlayan Muaythai İzmir İl temsilcimiz Murat Yılmazı kutluyoruz, iftarda bizi onurlandıran başta Muaythai antrenörlerimiz, kulüp yöneticilerimiz ile İzmirli bürokrat ve siyasetçilere teşekkür ederiz.

03 Haziran 2017 tarihinde İstanbul da yapılan Batı Marmara 10. Khan sınavı;Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanımız Halil Durna 10. Khan sınavı sonrası iftar programı;“Programı düzenleyen İstanbul İl Temsilcimiz Halis Avşar, Batı Marmara Bölge Başkanımız Cevdet Sabır, Bölge KoordinatörüSüleyman Babacan’a emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Teknik Direktör Yılmaz Çeken ve teknik kurul üyeleri ile Merkez Hakem Kurulu üyemiz Hacı Türk ve ismini sayamadığımız kıymetli tüm antrenörlere ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

04 Haziran 2017 tarihinde ise Trabzon'da 10.khan sınavı ve iftara misafir olduk, bizi ağırlayan Doğu Karadeniz Bölge Başkanı Mustafa Durmuşoğlu, Milli Takım Antrenörlerimiz , Gökhan Bektaş, Ergün Çakmakçı, Ahmet Cebir, Osman Kuşçu, İskender Oflu, AMHK Üyemiz Murat Kazaz ve ismini sayamadığımız tüm arkadaşlara ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz”dedi.


BU HAFTA İSE;


10 Haziran 2017 de Çorum'da Batı Karadeniz Bölgesi 10. Khan sınavı ve iftar programı yapılacak, Ardından 12 Haziran 2017 Kocaeli de Doğu Marmara Bölgesi 10. Khan sınavı ve iftar programı yapılacak.

Bölgelerdeki faaliyetler ve programlara katılan;Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan Vekili Hasan Yıldız;“bölgelere bağlı il temsilcilikleri, spor kulüpleri, antrenör ve sporcuların gerek 10.khana terfi edecek sporcuları gerekse iftarlı programa katılmalarını temenni ediyoruz. Her zaman bu sınavları yapamıyoruz, fırsatı kullanmak gereklidir”dedi.

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL