MUAYTHAİ MİLLİ TAKIM 2.ETAP KAMPI TAMAMLANDI

MUAYTHAİ MİLLİ TAKIM 2.ETAP KAMPI TAMAMLANDI

 

Türkiye Muaythai Federasyonu Dünya Muaythai Şampiyonası 2. etap Milli Takım hazırlık kampı;15-21 Nisan tarihleri arasında Kayseri The Garden Otelde gerçekleşti.

 

15 Nisan’da başlayan ve bugün sona eren Muaythai Milli Takım Kampı, kuvvet, kondisyon ve motivasyon olarak 3 bölümde program uygulandı.

 

Milli teknik direktör ve antrenörler, sporcuların dünya şampiyonluğu için fiziki ve motivasyon bakımında mükemmel bir kamp dönemi geçirdiklerini söylediler.

 

Kamp programında;Türkiye Muaythai Federasyonu Eğitim ve Kültür Kurulu Başkanı Fatih Kaan Ulu, Milli manevi değerler ve Milli takımın temsilde uluslararası alanda Ülkemiz tanıtımına her yönümüzle örnek olunması konusunda eğitimler verdi,

 

Bugün sona eren A Büyükler Milli Takımın kampı;Milli Takımlar Teknik DirektörüYılmaz Çeken, talebi ile, Milli Takım AntrenörüTeknik Direktör Göksel Cingöz, çalışması ile;The Garden Otel Kayseri Mustafa Arslantaş ve Cemil Demirel’in Sponsorluğunda gerçekleştirildi. Türkiye Muaythai Federasyonu adına kendilerine teşekkür ediyoruz.

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL