Aday Hakem Kursu Yapıldı - Ankara

Aday Hakem Kursu –AnkaraTürkiye Muaythai Federasyonumuzun 2015 yılı faaliyet planında yer alan Muaythai Aday hakem kursu 13-14 Haziran 2015 Tarihinde Ankara İlinde icra edilmiş olup, 41 Kursiyerin katılımıyla tamamlanmıştır.

Kursun ilk gün açılışında Muaythai Genel KoordinatörüKorkmaz ATALAY’ın yoğun ilginin olmasından memnuniyet duyduğunu ifade etmiştir. Genel Koordinatör Korkmaz ATALAY yaptığı kısa konuşmasıyla Muaythai Federasyonu gün geçtikçe büyüyen bir federasyon olduğunu belirten Genel Koordinatör Korkmaz ATALAY umarım hakemliği bir belge hakemi değil özverili ve adaletli hakemler olursunuz.Kursiyerlere başarılar dilerim.

Merkez Hakem Üst Kurul Başkanı Hamit DURMAZ’ın tüm illerde il temsilcilerinin, il hakem komitelerinin üstün çalışmalarıyla kurs katılımlarının yoğun olması ve 81 ilde il hakem komitesinin kurulması ,Hakem camiasının daha da büyümesi dileklerinde bulunmuştur. Ankara il temsilcisi Hakan YILDIZ ve İl Hakem Komite Başkanı Fazlı KONDUOĞLU verilen emeklerin ve çabanın karşılığının alındığını Ankara olarak Muaythai sporunu daha da ileri götüreceklerini sözünüvermişlerdir.

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL