Avrupa Muaythai Federasyonu Uluslararası Antalya Açık Kupası

Avrupa Muaythai Federasyonu Uluslararası Antalya Açık Kupası

International EMF-Muaythai Open Antalya Cup 2018

14-18 Kasım 2018

14-18 November 2018

 Antalya-Türkiye

 
EMF Cup Görevli Hakem Listesi için tıklayınız...
 

ÖNEMLi BiLGiLENDiRME
 
1- Uluslararası EMF Antalya Açık Kupası Katılımcı Listeleri ekte yayınlanmış olup, Özelikle Sporcuların : İsim, İl, Yaş Katagorisi, ve Kilo bilgisini ivedi şekilde kontrol etmelerini, varsa bir hata düzeltme için: duzeltme.emf2018@gmail.com e-mail atmaları gereklidir. düzeltme başvuruları bügün başlayıp;06 Kasım 2018 Saat 24.00 kadar kabul edilecektir.

2- Akriditasyon için Ücret ve evrak kontrolüyapılmaktadır. ödeme ve Eksik evrakı olanların en geç10 Kasım 2018 saat 24.00 Kadar, gidermeleri aksinde sistemden silinecekleri bildirilmiştir.

3-Emf Cup Ücretini Ödemiş ancak BAŞVURU FORMU doldurup Göndermeyenler alisah-93@hotmail.com adresine mail yoluyla ulaşabilirler.

NOT: 10 Kasım’dan sonra yapacağınız hiçbir işlem kabul edilmeyecektir.
 
 
 
 
 

 
 
 
NOT: Yapılan inceleme sonucunda kritere uymayan ve Vizeli 2. kademe olmayan antrenörler listeden silinerek özel, milli takım dışı katılım sağlayabilecektir. Ancak antrenörün sahada görev yapabilmesi için 2018 vizesi olması zorunludur. 
 
 
 
 
 
 

 LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ;


Uluslararası EMF Antalya Açık Kupası 2018 Katılımcıların dikkatine;

1- Katılım Formları 01 Kasım 2018 tarihine kadar web sitesi üzerinden doldurulmuş ve gönderilmiş olmalıdır.​

2- Katılım Bedelleri 01 Kasım 2018 Tarihi itibarı ile ödenmiş olmalıdır. aksinde sabitlenmiş kur ödeme tutarları garanti edilemez. Belirlenecek yeni tutarlar talep edilebilir. ​

3-Sadece Üst Gençve Büyükler Bay ve Bayanlar kategorisinde katılacaklar Hpatit B ve C ve HİV kan testleri 01 Kasım 2018 tarihine kadar, taranmış hali e-mail ile hakansahade@gmail.com adresine gönderilmelidir. ​

4- Sporcular akriditasyon kartında kulanıllması için;düzgün taranmış fotoğrafı iyi görülür sporcu lisansı gönderilecektir, Antrenörler akriditasyon kartında kulanılması için fotoğrafı iyi taranmış antrenör kimlik kartını gönderecektir, Görevlendirilen Hakemler akriditasyon kartında kulanılması için fotoğrafı iyi taranmış hakem kimlik kartını gönderecektir, Görevlendirlen Organizasyon Kurulu, Teknik kurul ve diğer kızımda akridite yapılacaklar ilan edilmesi aradından fotoğraflı kimlik ile akriditasyon için aynı şekilde 01 Kasım 2018 Tarihşne kadar hakansahade@gmail.com adresine gönderilmelidir.

5-IFMA -EMF Uluslararası Federasyon Talimatları gereğince, Tüm katılımcılar tesbit edilmiş organizasyon otelinde konaklama yapmak ve akridite olmaları zorunludur. Organizasyona katılacak tüm sporcular ve arkalarına çıkacak antrenörler, Katılım bedellerini ödeyecek ve Akriditasyon kartı çıkarmaları gereklidir. ​

6-Genel Sağlık Beyan Formu tüm katılımcılar tarafından doldurulacak ve e-mail ile gönderilecektir. Doktora imzalatılmasına gerek yoktur. Üst GençBayanlar ve Büyük Bayanlar, Hamilelik testi istenmeyecektir. Sadece Genel sağlık beyanı içinde yer alan kısma beyanı kabul edip imzalayacaktır ​ve aynı şekilde taranarak hakansahade@gmail.com adresine gönderilmelidir. 18 Yaşından küçük olanların velileri imzalayacaktır.

7-Büyükler Dünya Muaythai Şampiyonası, 20-30 Haziran 2019 Tarihin'de Rusya'nın Dağıstanda yapılacaktır. Büyükler A Elite Class Kategorisi 20 Haziran 2019 tarihi katılım olarak baz alınacaktır. Çocuklar ve Gençler Dünya Muaythai Şampiyonası 27 Eylül 2019 ile 06 Ekim 2019 Tarihinde Antalya'da yapılacaktır. Çocuklar Minik ve Yıldız Gençler kategorileri 27 Eylül 2019 tarihi baz alınacaktır. Avrupa Şampiyonasına 22-29 Kasım 2019 Tarihinde İspanya'da yapılacaktır, Büyükler B Divisyon ve yaşı tutan Üst Gençyaşı tutanlar katılabilecektir.

8-Tüm belgelerin eksiksiz 01 Kasım 2018 Tarihine kadar gönderimeleri gereklidir. aksinde sorumluluk kendilerine ait olacaktır.

9-Faaliyete katılacak sporcular, Şampiyonaya özgütasarlanmış Şort ve Atleti satın alabilcek yarışmada kullanabilecektir. Kask, Eldiven, ayaklık, vb. tüm ekipmanalar katılımcı sporcu veya antrenörleri tarafından temin edilecektir.

9-Talimat gereği;IFMA Yönetim, Teknik ve İdari Personel, EMF Yönetim, Teknik ve İdari personel, Uluslararası Katılımcılar, Hakemler, Federasyon Yönetim ve Organizasyon Kurulu ve 2018 Milli Takım seçmesinde B divisyon 2. olan sporcular karşılanacaktır. Haricinde faaliyete katılacak her kes belirlenen bedeli ödeyecektir. IFMA-EMF tarafından verilen talimat kapsamında Konaklamasız harici katılımcılar kabul edilmemektedir.

 
 
 
IFMA-EMF- Uluslararası Muaythai Amatör Federasyonu ve Avrupa Muaythai Federasyonu Faaliyet programında yer alan Uluslararası EMF-Muaythai Açık Antalya Kupası, 14-18 Kasım 2018 Tarihlerinde Antalya 10.000 Kişilik spor salonunda yapılacaktır. Kayıt, Tartılar, Toplantılar ve Konaklama Şehir merkezi;Özkaymak Falez Hotel’de gerçekleştirilecektir.

 

Faaliyet IFMA’ya üye ülkelerin Federasyonları ve Bunlara Bağlı Kulüplerin katılımına açık olup IFMA-EMF’ye üye tüm ülkeler davet edilmiştir. EMF Avrupa Muaythai Federasyonu söz konusu şampiyonaya 30’un üzerinde Ülke’nin katılacağını bildirmiştir.
 
 
Faaliyet;Çocuklar (Minik-Yıldız);Alt Gençler, Üst Gençler;Büyükler A-B Erkekler ve Bayanlar ile Wai-Kru kategorilerinde yapılacaktır.
 
 
 
Milli Takım olarak Katılım Kriterleri;
Uluslararası EMF-Antalya Muaythai Açık Kupasına;Federasyınumuzca düzenlenen 2018 Türkiye Şampiyonalarında;Minikler, Yıldızlar (Bay-Bayan) Kategorisinde birinci ve ikinci olanlar, birinci ve ikincinin katılmaması halinde üçüncüo lan sporcular,
2018 Alt Gençler, Üst Gençler, Büyükler (Bay-Bayan) Türkiye Şampiyonalarında  ilk üçe girenler,
2018 Üniversiteliler Muaythai Türkiye Şampiyonasında birinci ve ikinci olanlar ile 2017 yılında Uluslararası EMF Antalya  Kupasına katılmış ve ilk üçdereceye girmiş sporcular (Bay-Bayan)  Milli Takım olarak katılabileceklerdir. 
 
 
 
2018 yılı ve öncesi Milli takımlarda yer alan ve Milli olan sporcular 2019 Yılı avantajları için EMF Kupasına katılabilir, ancak önceden milli olanlar Milli takım başkanlık oluruna yazılmayacaklardır. 
 
 
Milli Takım Dışında;Herkese Açık Katılım Kriterleri;
Başkanlık oluru ile kriterlere göre Milli Takıma alınan sporcular haricinde, Uluslararası EMF-Antalya Muaythai Açık Kupası tüm katılımcılara açık olacaktır. İl Müdürlükleri Sporcuları, Spor Kulüpleri, Tüzel, Özel Spor Merkezleri, Resmi ve Özel Kurum Kuruluşlar, ferdi tüm sporcular katılabilir.
 
2018 Uluslararası EMF-Antalya Muaythai Açık Kupasında 1.(birinci) olanlar 2019 yılında yapılacak olan Türkiye Gençler ve Büyükler Türkiye şampiyonasında aynı kategoride 1.(birinci) olmaları halinde Avrupa ve Dünya Şampiyonalarına katılabilecektir. Aksi halde 2018 EMF Antalya Açık Kupası birincisi ile 2019 yılı Türkiye 1.(birincisi) arasında seçme yapılacaktır. EMF Antalya Açık Kupasında 1.(birincinin) yabancı olması halinde ilgili kategoride en iyi dereceyi yapan sporcu ile seçme yapılacaktır.
 
 
2018 Uluslararası EMF-Antalya Muaythai Açık Kupasında Minikler-Yıldızlar ve Wai-Kru kategorisinde 1.Birinci olan sporcular, aynı şekilde 2019 Minik ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonu ile seçme yapma hakkına sahip olacaklardır. Kilo değişmelerinde bu haklarından yoksun kalırlar, Antrenörlerin kilo ve kategorilerini buna göre ayarlamaları önemlidir.
 
Bu uygulama Türk sporcuların uluslararası düzeyde kendilerini, denemelerine, tecrübe edinmelerine Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında daha başarılı olmalarına sebep olacaktır. Milli antrenör olarak görev alacaklar en az 2.Kademe Muaythai Antrenör Belgesine sahip olmak zorundadır. Kriterlere uyan antrenörler Federasyon Başkanlığınca tespit edilecek ve onaya tabi tutulacaklardır.  
 
Faaliyete katılacak tüm katılımcılar;yukarıdaki kriterlere göre baş vuran, milli takıma çağrılan sporcu ve antrenörler, özel ve tüzel tüm katılımcılar;Tüm giderlerini kendileri karşılayacak olup, Alkölsüz Her şey dahil otel konaklama, IFMA-EMF katılım giderlerini organizasyonu düzenleyen firmaya ödemeleri ve akridite olmaları gereklidir.  Kayıt akreditasyon yaptırmayanlar faaliyete katılamazlar,

 

3-IFMA Sağlık Bilgisi Genel Beyanı Kabul Formu,

 
4-Üst Gençler/Büyükler Erkek ve Bayanlar Hpatit B-C Kan testini alıp tarayarak formda gösterilen adrese hakansahade@gmail.com göndereceklerdir.

5-Müsabaka iştirak Kategori ve muvafakatnameli beyan formu;(İmzalanıp yanlarında getirilmesi ve Tartı öncesi MHK'ya teslim edilmesi gerekir)
 
 
6-Katılımcı Antrenör Bilgi Formu
 
 
7-Misafir Formu
 
 
 

 

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL