MUAYTHAİ FEDERASYONU BAŞKANLIĞI LOGO KULLANIMI TEKLİF İLANI VE ŞARTNAMESİ

MUAYTHAİ FEDERASYONU BAŞKANLIĞI LOGO KULLANIMI TEKLİF İLANI VE ŞARTNAMESİ

Türkiye Muaythai Federasyonumuz 21/5/1986 tarihli ve 3289 sayılı Spor Genel Müdürlüğünün Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanunun Ek 9 uncu maddesine göre 19/7/2012 tarihli ve 28358 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bağımsız Spor Federasyonlarının Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri ile Türkiye Muaythai Federasyonunun Ana Statüsü’ne dayanılarak hazırlanan ve Federasyonumuz Yönetim Kurulu Kararları çerçevesinde çıkartılmış olan;Türkiye Muaythai Federasyonu Kiyafet ve Sportif Ekipman talimatını 03.07.2016 Tarihinde yayımlamıştır.

 

Talimatımız hükümlerinin başlıca Amaçlarında;Türkiye Muaythai Federasyonda müsabakalara katılacak Muaythai sporcu ve müsabaka görevlilerinin ve diğer kişilerin, forma setleri ve benzeri sportif giysileri ile bunların üzerindeki reklam sayılabilecek her türlüresim, yazı ve benzeri şekillerin kullanımı, ve firmalar tarafından üretilecek malzemelerin federasyon logosunun kullanımı izni ile ilgili usul ve esasları düzenlenmiştir.

 

Talimat Kapsamında Sportif ayakkabılar, talimat kapsamında olmayacağı ve Muaythai Hakemlerinin müsabakalarda giyeceği ayakkabılar, IFMA tarafından belirlenen hususlar doğrultusunda olacağı, Ulusal Müsabakalar, Uluslararası müsabakalar (IFMA Talimatı ile), Süper ligleri, Kupa Müsabakaları, Türkiye Şampiyonaları, Federasyon Faaliyetleri ve Bölgesel müsabakalarında yarışan, sporcu, antrenör, ile görev yapacak, hakem, idareci, teknik personel ile gözlemciler ve Federasyon Temsilcileri ile ilgili usul ve esasları kapsayacağı açıkça belirtilmiştir.

 

Ayrıca;Türkiye Muaythai Federasyonu Kılık-Kıyafet ve Sportif Ekipman talimatı kapsamında Logo kullanım şartnamesi düzenlenmiştir. Şarnameye göre Tekliflerin 31/10/2018 tarihi Saat 17.00 kadar Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanlığına elden veya posta kargo göndermeleri gereklidir. Posta gecikmeleri, Fax e-mail kabul edilmeyecektir.

 

LOGO KULLANIMI TEKLİF İLANI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

LOGO KULLANIMI ŞARTNAMESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

 

MUAYTHAI FEDERASYONU LOGO'SU İÇİN TIKLAYINIZ...

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL