2016 FAALİYET TAKVİMİ

Muaythai Federasyonu 2016 Yılı Faaliyet Takvimi

 

Çok Kıymetli Muaythai Camiası,

 

Federasyon olarak kuruluşundan bu yana Kamu yararına, Türk Sporunun gelişmesine, Muaythai sporunun yayılmasına ve toplumun menfaatine projeler, faaliyetler yapılmıştır.

 

Muaythai sporunda ilkleri tasarladık ve başardık, Ülkemizde sporumuzun yayılması için doğudan batıya her bölgede faaliyet gerçekleştirdik, Süper Lig, Euro Lig kurduk, yerel kaynaklarla bu faaliyetleri düzenledik,  

 

Örneğin İlk Çocuklar ve Gençler Dünya Şampiyonası yaptık, Waikru ve Çocuklar teknik talimatımızı tüm dünyaya kabul ettirdik, Üniversiteliler Muaythai ilk Türkiyede başlatmamız ardın IFMA’nın FISU’ya Üniversite Sporları Uluslararası Federasyona kabulüile sonuçlandı.  Ülkemizde Dünya, Avrupa şampiyonaları ve kupalar düzenledik, Federasyonumuz kurumsal her bölgede aktivite yapan, dev bir organizasyon haline gelmiştir.

 

Federasyonumuza Bakanlığımız ve Hükümetimiz her daim destek vermiştir. Her daim projelerimizin önüaçılmıştır. Bundan dolayı Başta en Üst makamımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan, Başbakanımız, Dönemin bakanlarına, müsteşarlarına, genel müdürlerimize ve Şuan hala görev yapan Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a Spor Toto Teşkilatımıza desteklerinden dolayı hep şükran duyduk, tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

 

Her ne kadar destek almış olsak da;biz kendi kabuğumuza sığmadan geliştik büyüdük, bunun yanında yaptığımız dev faaliyetler neticesinde borçlarımız meydana gelmiştir. Ve camiamızda maddi sıkıntılar meydana gelmiştir. Konu ile alakalı teknik ve siyasi çalışmalar sonucunda Bakanlığımız ve hükümetimiz gerekli ödeneği ayırmış bu yıl tasarrufla tüm borçlarımızı kapatıp planımızda olan Dünya Büyükler Muaythai Şampiyonası, Dünya Gençler Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası için daha önce yayınladığımız yeşil işaretli olanlar Dünya Şampiyonalarına, Sarı işaretli olanlar Avrupa Şampiyonası gönderilmesi taslakta masrafları en asgari şekilde planlanmıştır.

 

Ayrıca;Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporculardan Teknik Kurulun belirlediği sporculardan oluşan takımların katılabileceği Balkan,Osmanlı Open, EMF-Antalya Open kupalarına katılım sağlayacağız.

 

Dünya Muaythai Şampiyonası Büyükler Takımı;17-29 Mayıs 2016 Mayıs İsveç,

Dünya Şampiyonası Kampı 02-12 Mayıs 2016 Tarihlerinde Antalya’da yapılacaktır.

 

Dünya Çocuklar-Gençler Muaythai Şampiyonası ve Dünya Gençler Kupası;27 Ağustos 01 Eylül 2016 Tayland.

 

Avrupa Gençler ve Büyükler Muaythai Şampiyonası Takımı;22-29 Ekim 2016 Hırvatıstan Spilit

 

Ekte yazılı Takımlar Bütçe İmkanlarında bir aksilik olmamamsı halinde Federasyon imkanları ile gönderilmesi planlanmıştır. Şampiyonanın katılım şartlarına ve sikletlerinde katılıma uygun olup kendi imkanlarıyla katılmak isteyen sporcular ile antrenörleri,  Federasyonumuzca uygun görülmesi halinde izin verilebilecektir.

 

Şampiyona talimatları, IFMA tarafından gönderilmesi ardından yayınlanacaktır.

 

Güncellenen Faaliyet Planı Ektedir. 

 

2016 Yılı Faaliyet Takvimi

Avrupa Şampiyonası Takımları Kafilesi

Dünya Şampiyonası Takımları Kafilesi (İsveç)

Dünya Gençler Şampiyonası Takımları Kafilesi

Türkiye Muaythai Federasyonu Teknik Çalışma Kararı

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL