TERÖR’E LANET

TERÖR’E LANET

 

Tüm Spor Federasyon Başkanları İstanbul'da ve Kayseri'de yaşanan terör saldırısı ile ilgili mesaj yayımladı.

 

Türk Milleti, şer odaklarının farklı şekilde ve yöntemlerle asırlardır sürdürdükleri saldırılara maruz kalmıştır. Tüm bu saldırılar milletimizin birlik, beraberlik ruhunu daha da pekiştirmiş ve şer odaklarına karşı kararlı, onurlu, dik duruşunu sürdürmüş ve sürdürecektir.

 

10 ve 17 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen terör saldırıları da diğer saldırılar gibi ülkemizin birlik, beraberlik ve bölünmez bütünlüğünüparçalama, ilerlemesine ve güçlenmesini önleme amacıyla şer odakları ve maşaları tarafından gerçekleştirilmiştir.

 

Devletimiz, halkından aldığı güçle ülkemiz üzerinde oynanan kirli senaryoyu bitirecek kuvvet ve kudrete sahiptir. Hain vatansızlar ve karanlık efendileri kirli amaçlarını gerçekleştiremeyecekler, planladıkları tuzaklarda, kapanlarda yok olacaklardır. PKK ve diğer terör örgütlerinin asker, polis ve sivillerimizi hedef alan hain saldırıları lanetliyor, bu vesile ile tüm Spor Federasyon Başkanları olarak;Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar, milletimizin sabır, birlik ve beraberlik ruhunu güçlendirmesini diliyoruz.

 

Halil DURNA
Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanı

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL