KHAN SİCİL SİSTEMİ VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KONAKLAMA BİLGİSİ

KHAN SİCİL SİSTEMİ VE

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KONAKLAMA BİLGİSİ

Türkiye Muaythai Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan “Şehit Polis Fethi Sekin Büyükler ve Gençler Bay-Bayanlar Türkiye Şampiyonası" 17-26 Mart 2017 tarihinde Antalya’da yapılacağı 81 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüvasıtasıyla bildirilmiş ve federasyonumuzun web sitesinden de yayımlanmıştır. 

 

ŞEHİT POLİS FETHİ SEKİN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TALİMATI VB BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ...

 

KONAKLAMA BİLGİSİ;

Adobe PDF dökümanı

MS Office Word dökümanı


2017 Türkiye Şampiyonası Talimatı için tıklayınız...


KHAN SİCİL SİSTEMİ İÇİN ÖNEMLİ DUYURU;


Türkiye Muaythai federasyonu Şehit Polis Fethi Sekin Büyükler ve Gençler Türkiye Şampiyonası ile öncesi yapılacak olan İl Birinciliklerinde mağduriyetlerin yaşanmaması için Khan Sicil Sistemi açılacaktır.

Faaliyetlere katılabilmek için Sicil Sistemde kaydı olmayan sporcuların Federasyonumuzca belirlenen ücretlerin her sporcu için (75,00 TL) yatırılarak Khan Sicil Sistemine kaydedilmesi ve buna göre İl Birinciliklerine katılmaları gereklidir,

 

Not: Kayıtlar yapılırken özellikle dikkat edilmesi gereken husus KAYITLARDA VESİKALIK FOTOĞRAFIN MUTLAKA SİSTEME YÜKLENMİŞ olması;Aksini yapanların sicil sisteminde kayıtları onaylanmayacak olup sistemden silinecektir.


Khan Sicil Sistemi 30 Mart 2017 tarihine kadar açık kalacak olup, daha sonra sistem gereği yıl içerisinde Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında açılacaktır.

Khan Ücreti ve Talimatı ektedir.

Federasyonumuz Khan sicil ve derece talimatı için tıklayınız...

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL