ŞEHİT POLİS ÖZEL HAREKATÇI DEMET SEZEN ÇOCUKLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

ŞEHİT POLİS ÖZEL HAREKATÇI DEMET SEZEN VE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ÇOCUKLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Muaythai Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan “Şehit Polis Özel Harekatçı Demet Sezen ve 15 Temmuz Şehitleri Çocuklar Türkiye Şampiyonası 12-16 Temmuz 2017 tarihinde Nevşehir’de yapılacaktır. (yol hariç) 

1- İllerin Müsabakalara katılım şartları:
1.1- Şehit Polis Özel Harekatçı Demet Sezen ve 15 Temmuz Şehitleri Çocuklar Türkiye Şampiyonasına tüm iller il birincilikleri yaparak veya il kafilelerini oluşturarak İl müdürlüklerinden onaylı listeleriyle Türkiye Şampiyonasına katılabilecekler, iller diledikleri kadar sporcu ile şampiyonaya katılabilecektir, kontenjan sınırlaması olmayacaktır.
 
1.2-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı taşımayan sporcular yabancı sporcular katılabilirler, Ancak;milli takıma alınamazlar.
 
1.3- Askeri ve polis spor kulüpleri takımları, Yurtdışında yaşayan Türk sporcular, il birinciliğine katılmadan diledikleri kadar sporcu ile direkt Türkiye Şampiyonasına katılabilecekler.
 
1.4-Şampiyonalara katılacak olan ve kafilede yer alan antrenörler 2017 yılı vizeli olacak, şampiyonaya katılacak sporcular 2017 yılı vizeli lisansa sahip olmak zorundadırlar.
 
1.5-Kafile listelerinde adı soyadı, doğum tarihi (gün-ay-yılı) yazılı, kulübü, Federasyon sicil nosu, 2017 yılı vizeli lisans nosu, khan derecesi ve kilosu ile yaş kategorisi yazılı listeyi il müdürlüğünden onaylı şekilde getirerek müsabaka görevli hakem kuruluna teslim edeceklerdir. il Müdürlüklerince kafilede görev alan antrenörler ve yardımcıları, 2017 vizesi almış olması gereklidir. Aksinde ringe yaklaştırılmayacak görev yaptırılmayacaktır.
 
1.6-Türkiye Şampiyonası müsabakalarına katılabilmek için il birincilikleri dahil;Minikler 1.khan, Yıldızlar kategorisinde 2. Khan, derecesine sahip olmalıdır. Khan derecesini belge ile tartı günü ibraz etmelidirler, Amatör Muaythai Merkez Hakem Kurulu lisans fotokopisi ve federasyon khan sicil kartının fotokopisini saklamak üzere alıp müsabakaya katılanları çizelge halinde listeleyerek federasyon Merkez Hakem Üst Kuruluna verecektir.
 
1.7- Sporcuların veli muvafak belgeleri il müdürlüklerince alınacaktır.
 
1.8-İl kafile listesinde olmaları koşulu ile sporcular kilo değişmesi halinde bir üst kiloda veya alt kilo kategorisinde müsabakaya katılabilirler.  

Talimatın devamı için tıklayınız...

2017 Çocuklar Türkiye Şampiyonası Görevli Hakemleri için tıklayınız...

 

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL