DUYURU: “ÇOCUKLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI”

DUYURU: “ÇOCUKLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI”

 

Türkiye Muaythai Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan “Şehit Polis Özel Harekatçı Demet Sezen ve 15 Temmuz Şehitleri Çocuklar Türkiye Şampiyonası 12-16 Temmuz 2017 tarihinde Nevşehir’de yapılacaktır.

 

Şampiyona ile ilgili talimat 6 ay önce il müdürlüklerine gönderilmiş olmakla beraber Federasyonumuz web sitesinde yayınlamıştır.

 

Yayımlanmış talimat gereğince; Şehit Polis Özel Harekatçı Demet Sezen ve 15 Temmuz Şehitleri Çocuklar Türkiye Şampiyonası müsabakalarına katılabilmek için il birincilikleri dahil;Minikler 1.Khan, Yıldızlar kategorisinde 2. Khan, derecesine sahip olunmalıdır. Khan derecesini belge ile tartı günüibraz etmelidirler, Amatör Muaythai Merkez Hakem Kurulu lisans fotokopisi ve federasyon khan sicil kartının fotokopisini saklamak üzere alıp müsabakaya katılanları çizelge halinde listeleyerek Federasyon Merkez Hakem Üst Kuruluna verecektir.

 

Khan dereceleri tutmayan sporcular kesinlikle müsabakaya alınmayacak olup, herhangi bir af söz konusu değildir, Khan sicil sistemi 3 ayda bir açılmakta ikinci sınav dönemi olan haziran ayı Khan Sicil Sistemimiz 30.06.2017 Saat:00:00 da kapanmıştır.

 

Her sınav dönemi Khan sicil sınav derece talimatlarına göre khan terfilerinin yapılması ve üsüle göre hareket edilmesi yararınıza olacaktır.

 

Müsabakalara gelirken sporcularınızın Khan derece çıktılarını www.e-muaythai.com adresinden;T.C. Kimlik numaralarını girerek alabilirsiniz.

 

Şampiyona ile ilgili konaklamalara;Federasyonumuz sorumlu veya müdahil olmayıp isteyen istediği şekilde konaklama yapacaktır. Nevşehir il temsilciliğimiz yardımcı olmak için çalışma yapmaktadır.

 

Bilgi ve gereği rica olunur.

 

ŞEHİT POLİS ÖZEL HAREKATÇI DEMET SEZEN VE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ÇOCUKLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL