Türkiye Çocuklar Muaythai Şampiyonası – Erzincan

Türkiye Çocuklar Muaythai Şampiyonası –Erzincan
18-22 Haziran 2019

 

Türkiye Muaythai Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan “Türkiye Çocuklar Muaythai Şampiyonası’’18-22 Haziran 2019 tarihlerinde Erzincan’da yapılacaktır. (yol hariç)

 

1- İllerin Müsabakalara katılım şartları:

 

1.1- Türkiye Çocuklar Muaythai Şampiyonası için tüm iller il birincilikleri yaparak veya il kafilelerini oluşturarak İl müdürlüklerinden onaylı listeleriyle Türkiye Şampiyonasına katılabilecekler, iller diledikleri kadar sporcu ile şampiyonaya katılabilecektir, kontenjan sınırlaması olmayacaktır.


1.2-2019 yılı Çocuklar Milli Takım seçmesi olacağından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı taşımayan sporcular şampiyonaya katılamazlar.


1.3- TSK ve Emniyet spor kulüpleri takımları, Yurtdışında yaşayan Türkiye vatandaşı sporcular, il birinciliğine katılmadan diledikleri kadar sporcu ile direkt Türkiye Şampiyonasına katılabilecekler.


1.4-Şampiyonalara katılacak olan ve kafilede yer alan antrenörler 2019 yılı vizeli olacak, şampiyonaya katılacak sporcular 2019 yılı vizeli lisansa sahip olmak zorundadırlar.


1.5-Kafile listelerinde adı soyadı, doğum tarihi (gün-ay-yılı) yazılı, kulübü, Federasyon sicil nosu, 2019 yılı vizeli lisans nosu, khan derecesi ve kilosu ile yaş kategorisi yazılı listeyi il müdürlüğünden onaylı şekilde getirerek müsabaka görevli hakem kuruluna teslim edeceklerdir. il Müdürlüklerince kafilede görev alan antrenörler ve yardımcıları, 2019 vizesi almış olması gerekmektedir, vizesiz antrenörlere görev yaptırılmayacaktır.

 

GÖREVLİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

 

KONAKLAMA BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

 

ERZİNCAN Minik-Yıldız SPORCU BİLGİ FORMU (son doldurma tarihi 15 Haziran 2019 saat 17:00)


TALİMATIN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

 

TMF 2019 YAŞMATİK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

GÖREVLİ HAKEM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL