ÖNEMLİ: DÜNYA ÇOCUKLAR VE GENÇLER MUAYTHAİ ŞAMPİYONASI - TAYLAND

DÜNYA ÇOCUKLAR VE GENÇLER MUAYTHAİ ŞAMPİYONASI - TAYLAND


Federasyonumuz Faaliyet Planında yer alan ve IFMA tarafından 02-10 Ağustos 2018 tarihlerinde Tayland’ın Bangkok kentinde yapılacak olan "Dünya Çocuklar ve Gençler Muaythai Şampiyonası" taslak kafile listesi ve katılım koşulları talimatı ekte yer almaktadır.


Şampiyonaya katılacak kafilenin yoğunluğu ve kısıtlı bütçe imkanları ile gerçeleştirilecek program için yeni koşullar getirilmiştir. Bu nedenle şampiyona talimatın iyice okunması rica olunur.

 

Çocuklar ve Gençler Şampiyonası Taslak Kafile Listesi ve Katılım Koşulları Talimatı

 

Bu talimata;Dünya Gençler Muaythai Şampiyonasına iştirak edebileceklerin dikkatine;Federasyonumuz Faaliyet Planında yer alan ve 02-10 Ağustos 2018 tarihleri arasında Tayland’da yapılacak Dünya Çoçuklar ve Gençler şampiyonası için yayınladığımız talimatta federasyon bütçesinin zor durumda olmasından dolayı kafilede bulunan sporcu antrenörlerden otel ücreti olarak 600 USD alınması kararlaştırılmıştı. Federasyon bütçemizden borçlanma sınırlarını zorlayarak Camiamız ile yapılan istişarelerde sporcu ve antrenörlerimizden düşürülerek 280 USD olarak şampiyona konaklama yemek dahil otel ücretinin bir kısmının alınmasına karar verilmiştir. 
 
280 USD’nin 15 Temmuz 2018 tarihine kadar ödemeleri halinde onaya dahil edileceklerdir. 
 

2018 Dünya Çocuklar ve Gençler Şampiyonası Davetiye

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL