Khan Derece Talimatı 2015

Türkiye Muaythai Federasyonu
Khan Derece Talimatı

Federasyonumuza Muay Thai Khan Derece ve Sınavları usulüana statüye dayanılarak çıkarılan talimatlarla belirlenmektedir.

Muaythai Federasyonu Bölge Başkanlıkları kontrolünde olan il sınav komisyonu kurulup güncelleme ve denklik sınavları yapılmış olup,Federasyonumuzun yönetim kurulu tarafından 1. Khan’dan, 9.Khana kadar Muaythai İl Temsilciliği ve Muaythai Spor Kulüpleri sorumludur.

Khan Derece Sınav denklikleri Muaythai Spor Kulüpleri tarafından Muaythai Sicil Sistemimiz olan www.e-sicilmuaythai.gov.tr adresine kulüp şifresi ile giriş yapıldıktan sonra Sporcular kısmında bulunan EXCEL ya da PDF formatından kayıtları yapılan sporcuların listesi indirilerek Muaythai İl Temsilciliğinin ONAY ına sunulması gerekmektedir.Muaythai İl Temsilciliği;İl Sınav Komisyonunu toplarken herhangi bir ücret talep etmeyecek olup başarılı olan sporcuların khan kimliklerini alabilmeleri için kulüp yöneticilerinin veya Muaythai İl Temsilcisi sporcuların onaylı listesini taratıp Türkiye Muaythai Federasyonu Koordinasyon Ofisimize ait olan sube@muaythai.gov.tr, subemuaythai@hotmail.com ve subemuaythai@gmail.com mail adreslerine göndermeleri gerekmektedir.

 

Talimatın devamı için tıklayınız...