EMF Muaythai Open Cup 2015

 

 

 

 

EMF-Muaythai Open Cup 2015, Antalya

 

Sporcu Listelerinnin güncellenmiş son hali eklenmiştir.

 

EKLİ DOSYALAR İÇERİSİNDE, MAVİ RENGE BOYANMIŞ OLAN SPORCULAR KİLO SİKLET VE KATEGORİLERİNDE YABANCI SPORCU İLE EŞLEŞTİRİLMİŞTİR. SARI RENKTE BOYALI OLAN SİKLET, KİLO VE KATEGORİLERDE HENÜZ SPORCU KAYDI YAPILMAMIŞTIR.  

 

KİLOLARI BİRBİRİNE YAKIN OLAN SPORCULAR, ÜST KATEGORİLERDE BİRLEŞTİRİLECEKTİR. SİKLETLERDE YABANCI SPORCU BULUNMAYAN KATEGORİLERDE YERLİ SPORCULAR BİRBİRİ İLE MAÇYAPACAK OLUP MADALYA VE DERECE ALACAKLAR, ANCAK MİLLİLİK BELGESİ ALMALARI MÜMKÜN OLMAYACAKTIR.

 

Güncelleme;09.11.2015

 

"ÖNEMLİ AÇIKLAMA-EMF KUPASI ANTALYA 2015"


"NOT: LİSTELERDE ADI OLUP ŞAMPİYONAYA İŞTİRAK EDEMEYECEK SPORCULARIN 05.11.2015 TARİHİNE KADAR BİLGİ VERMELERİ RİCA OLUNUR;


BU SÜRE 10 KASIM 2015 TARİHİNDE KADAR UZATILMIŞTIR. BAŞKANLIK OLURU İLE GÖREVLENDİRİLEN SPORCU VE ANTRENÖRLERİN FEDERASYONA OTEL ÜCRETİNİ ÖDEMELERİ VE OTELDE KONAKLAMALARI ZORUNLUDUR. GÖREVLİ OLMAYANLAR VE/VEYA EŞ İLE MİSAFİRLERİ OTELDE AYNI ŞARTLARDAN YARARLANARAK ÜCRETLERİ OTEL GİRİŞİNDE ÖDEYEREK KONAKLAYABİLİRLER,

 

OTELDE KONAKLAMA YAPMAYANLAR MÜSABAKALARI İZLEMEK ÜZERE ÇAĞLAYAN SPOR SALONUNA GİREBİLİR VE MÜSABAKALARI İZLEYEBİLİRLER. ANCAK OTELE GİRİŞLERİ HİÇBİR ŞEKİLDE MÜMKÜN OLMAYACAKTIR." 
 

LÜTFEN DİKKAT, FEDERASYONUN DAVET LİSTESİNE OLUP EMF- KUPASINA KATILACAK SPORCULAR İÇİN ÖNEMLİ DETAY;


YAPILACAK OLAN EMF-KUPASI ORGANİZASYONU İÇİN EMF’YE ÜYE ÜLKELER DAVET EDİLMİŞ OLUP EMF ÜYESİ OLMAYAN ÜLKELERİN KATILMASINA MÜSAADE EDİLMEDİĞİNDEN SADECE EMF/IFMA ÜYESİ 15 ÜLKEDEN KATILACAĞI BİLDİRİLMİŞ OLUP BİLDİRİLEN LİSTELERDE GENELDE BÜYÜKLER VE GENÇLER ERKEKLER KATEGORİSİ YOĞUNLUKTA OLDUĞU GÖRÜLMEKTEDİR. DOLAYISIYLA BAZI BÜYÜKLER VE GENÇLER KATEGORİLERİ İLE ÖZELİKLE YILDIZ VE MİNİKLER KATEGORİSİNDE KİLOSUNDA YABANCI SPORCU BULUNMAYAN SIKLET VE KATEGORİLERDE;


12 MAYIS 2011 TARİH VE 27932 SAYILI RESMİ GAZETE'DE GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜNCE ÇIKARTILARAK YAYIMLANAN MİLLİ SPORCU BELGESİ VERİLMESİ HAKKINDA YÖNETMELİK GEREĞİNCE BELGE VERİLMESİ MÜMKÜN OLMAYACAKTIR;


BU SEBEPLE KATILIM LİSTELERİNDE ULUSLARARASI DÜZEYDE KATILIMI OLACAK SIKLETLER MAVİ İLE BOYANMIŞ OLUP, SARI BOYA İLE BOYANANLARIN KİLO VE KATEGORİSİNDE İKİ TÜRK SPORCU OLSA DAHİ MAÇYAPTIRILACAK MADALYA VERİLECEK OLUP ANCAK MİLLİK BELGESİ VERİLMEYECEKTİR.

 
BUNA GÖRE MÜSABAKALARA KATILIP KATILMAYACAKLARINA KARAR VERMELERİ GEREKLİDİR. FAALİYET İÇİN OTEL ÜCRETİ YATIRIP FAALİYETE GELMEYEN SPORCULARIN ÜCRET İADELERİ GERİ YAPILACAK OLUP, ANCAK FAALİYETE KATILIP OTEL ÜCRETİ ÖDEYENLER KATEGORİLERİNDE SPORCU OLSUN OLMASIN KONAKLAMA YAPACAKLARINDAN ÜCRET İADELERİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.


BİLGİ VE GEREĞİ RİCA OLUNUR.


DAVET EDİLEN SPORCU VE ANTRENÖRLER LİSTESİ

-BUGÜN AKŞAM (06.11.2015) EKLENECEKTİR, RUSYA, AZERBAYCAN VE UKRAYNA’DAN LİSTELER BEKLENMEKTEDİR.-

 

Türkiye Muaythai Federasyonu ve EMF- Avrupa Muaythai Federasyonu Faaliyet programında yer alan EMF-Avrupa Muaythai Federasyonu Kupası (EMF-Muaythai Open Cup 2015 Antalya ) Faaliyeti 11-15 Kasım 2015 Tarihinde Antalya Grandpark Lara Otelde yapılacaktır.

 

Faaliyete;Çocuklar (Minik-Yıldız Bay ve Bayanlar) Gençler Bay ve bayanlar Büyükler A-B Divisyon ve Büyük bayanlar katılabilecek,

 

Faaliyet 11 Kasım 2015 Tarihinde başlayıp 15 Kasım 2015 tarihinde sona erecektir, Faaliyete 25 ülkeden katılım beklenmektedir.

 Türkiye olarak katılacağımız EMF Kupası faaliyetine 2014-2015 sezonu Süper Lig’te birinci olmak üzere durumuna sorun olması halinde 2. veya 3. lerden tespit edilecek sporcular,

 

2015 Yılında Manavgat ilinde Üniversiteliler Türkiye Birincileri arasından seçmeye katılan ve seçmede 1. Olan sporcular,

 

2015 yılında Adana ilinde yapılan Gençler ve Büyükler A-B ve Bayanlar kategorisinde Türkiye Şampiyonasında 1. Olup federasyon imkanları ile milli takıma alınmamış birinci sporcular öncelikli, sorun olması halinde teknik kurul tarafından tespit edilen 2. veya 3. sporcular.

 

2015 yılında Marmaris ilinde yapılan Çocuklar Türkiye Şampiyonasında Minikler ve Yıldızlar Kategorisinde ilk ikiye giren sporcular, davet edilecek,

 

Antrenör seçiminde ise öncelikli Takımda sporcusu olan Antrenörler görevlendirilecek olup, Teknik kurullar ve Başkanlık oluru ile uygun görülen antrenörler davet edilecektir. Vize seminerine katılmayan antrenörlerin görevlendirilmesi mümkün değildir.

 

2015 Yılı talimatlarına göre Bu yıl Türkiye Şampiyonalarında 1. Olup başka branşa katılanlar ile Başka branşta 1. Olanlar milli takıma alınmazlar. Bu sebeple bu durumda olanlar listelerden çıkarılmıştır. Sehven yazılmış olanlar derhal silinir. (Bu kural 2015 Yılı talimatları için geçerli olup 2016 yılında değiştirilecektir.)

 

Federasyon Başkanlığımız Faaliyete gerçekleştirmek için sıkıntıya girmiş olup, Faaliyete liste ile davet edilen Antrenör, Sporcular, veya yanlarında gelen idarecilere herhangi bir ödeme yapmayacak olup, Yol, Otel (Yeme içme dahil), Transfer, vs tüm masrafları kendileri tarafından ödenmesi gerekir.

 

Federasyonca Listede adı olup görevlendirilen, resmi sporcu ve antrenörlerin EMF-Avrupa Muaythai Federasyonu Müsabaka talimatı ve EMF statüsügereği aynı otelde konaklama ve EMF’ye katılım bedeli ödemek zorundadır.  Listede adı olan ve görevlendirilen Sporcu ve Antrenörlerin EMF’nin otelinde konakla zorunluluğu vardır. Başka otel veya ev veya başka bir şekilde otelde kalmayanların müsabakaya girişlerine izin verilmeyeceği belirtilmiştir. Konu ile ilgili EMF ile görüşülmüş olup IFMA/EMF ana statüsügereği başka yerde konaklamanın yapılmasına müsade edilemeyeceği kesinlikle kabul edilmeyeceği talimatla bildirilmiştir.

 

Bu sebeple;Faaliyete iştirak edecek olan Sporcu ve Antrenörlerin;Talimata göre;

 

Accommodations and Lodging: ALL TEAMS INCLUSE HOST COUNTRY MUST STAY IN SAME HOTEL for EMF-Muaythai Open Cup 2015,

Hotel Perfect Hotel included open table breakfast, Lunch and open table diner, hotel information please check web site : http://grandparklara.com/?lang=en

Room Prices for Triple persons in Room: per person per night 50.00 €Euro,

Room Prices for Double persons in Room: per person per night 65.00 €Euro

Room Prices for Single room per person per night 95.00 €Euro,

Enry Fee : (10.00 Euro to EMF)

 

Türkiye Milli takımı için özel bir görüşme yapılmış ve İkili üçlüodalara günlük 50 Euro olarak sabitlenmiştir.

 4 Gün Deluxe Grandpark Lara Hotel, otel bedeli (11-15 Kasım 2015);50x4=200 Euro,

EMF Müsabaka giriş ücreti sadece sporcular      10 Euro,

Antrenörler 200,00 sporcular 210 Euro bedeli;

 

Federasyonumuz Anafartalar Şubesi Euro hesabına 06 Kasım 2015 tarihin gün bitimi öncesi yatırmış olmaları gerekir Federasyon adına elden hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır. Bankaya otel ücreti yatırmayanlar faaliyete alınamaz.

 

TÜRKİYE MUAYHAİ FEDERASYONU

711 - 9091370 ANAFARTALAR CADDESİ ŞB.

EURO İBAN: TR61 0006 2000 7110 0009 0913 70

 

Otel spor salonu arası yerel transfer taşıma ücretsiz sağlanacaktır.

 

Eşofmanlar Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından sağlanacak sponsor ile temin edilecek olup, ancak Sporcular EMF-Kupası Müsabaka şort ve atlet formasını kendileri satın alacaklardır.

 

NOT: LİSTEDE ADI OLUP İŞTİRAK EDEMEYECEK SPORCULARIN 05.11.2015 TARİHİNE KADAR BİLGİ VERMELERİ RİCA OLUNUR

 

Katılacak sporcuların resimlerini ve kimlik fotokopilerini;

hakansahade@gmail.com

adresine yollamaları gereklidir.

 

RESMİ PROGRAM / OFFICIAL PROGRAM

 

HAKEM ve GÖREVLİ LİSTESİ

ANTRENÖR LİSTESİ

A-B DİVİSYON - BÜYÜK BAYANLAR SPORCU LİSTESİ

SÜPER LİG SPORCU LİSTESİ

MİNİK YILDIZLAR SPORCU LİSTESİ

ALT VE ÜST GENÇWAI-KRU SPORCU LİSTESİ

ÜNİVERSİTE SEÇME BİRİNCİLERİ SPORCU LİSTESİ

EMF REGISTRATION

EMF INVITATION AND RULES

EMF TEAM REGISTRATION BY NUMBERS FORM