Aday Hakem Kursu - Samsun

Aday Hakem Kursları

Aday Hakem Kursu Tamamlandı - Samsun

Federasyonumuzun 2015 yılı faaliyet programında yer alan Muay thai Aday Hakem Kursuna Samsun ilinde 07 –08 Şubat 2015 günü09:00 –11:00 saatleri arasında Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğütoplantı salonunda Muay Thai Aday Hakemlerinin kayıtlarının yapılmasıyla başlanılmıştır. Kurs Yöneticiliğini Muaythai Federasyonu Genel KoordinatörüKorkmaz ATALAY, Kurs Eğitmenliğini MAHK Başkan Yrd.Tuncay KARAAL ve Samsun İl Hakem Kurulu Başkanı Adnan MERAL gerçekleştirdi.

07 Şubat 2015 günükursun açılış konuşmasını yapan Muaythai Federasyonu Kurs Yöneticisi Korkmaz ATALAY, Muaythai İl Temsilcisi Resul DALBEY e ve Muaythai ye yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ederim.Muaythai gün geçtikçe büyüyen bir federasyon olduğunu belirten Genel Koordinatör Korkmaz ATALAY umarım hakemliği bir belge hakemi değil özverili ve adaletli hakemler olursunuz.Kursiyerlere başarılar dilerim.

Muaythai Aday Hakem Kursunu Muaythai antrenörlerimizden Özgür ARLI ziyaret etmiştir. Kendisine de Muaythai ye yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Aynı gün saat:10:00 da Kurs merkezi olan Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde toplantı salonunda derslere başlanılmıştır.