Çocuklar ve Veteranlar Şampiyona Talimatı

TÜRKİYE MUAYTHAİ FEDERASYONU
TÜRKİYE ÇOCUKLAR VE VETERANLAR MUAYTHAİ ŞAMPİYONASI MÜSABAKA TALİMATI
 
Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanlığı 2015 yılı faaliyet programında yer alan Çocuklar “Minikler ve Yıldızlar Kızlar-Erkekler Muaythai Türkiye Şampiyonası 07-11 Ekim 2015 Tarihlerinde Muğla’nın Marmaris ilçesinde yapılacaktır. 

1- İllerin Müsabakalara katılım şartları:
1,1-Türkiye Çocuklar Muaythai Şampiyonasına tüm iller önce il birincilikleri yaparak sonuçlarına göre takım oluşturmalıdır, sporcuların il birinciliği sonucunda maçyapamadan gelmeleri halinde tecrübeli olması ve istenilen khan derecesine sahip olmaları gereklidir.
1,2-Spor Genel MüdürlüğüSicil lisans verilerine göre 01 Ekim 2015 Tarihi itibarı ile aktif/pasif toplamda lisanslı sporcusu 10.000 üzerinde olan iller 1-2-3-3 dört takımla, 5.000’den fazla sporcu lisansına sahip iller 3 takımla (1. 2. ile iki üçüncüyürepresaj maçı ile tesbiti sonucunda 3.sporcuyla), 2000 sporcu lisansına sahip iller ikişer takımla, (ilinde 1. ve 2. olan sporcular), 2000 sporcunun altında kalan diğer iller bir takımla Türkiye şampiyonalarına katılabilecekler. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı taşımayan sporcular milli takıma alınamayacaklarından şampiyonaya katılamazlar

 

TALİMATIN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...